Jaki jest powód braku ochoty na seks u partnera?

Witam, jestem z chłopakiem od 2 lat. Mój problem jest taki, że on w ogóle nie chce się kochac, ani razu jeszcze nie było zadnego zbliżenia między nami. Nie ma również żadnych pieszczot z jego strony, kompletnie nic. W łóżku leży jak kłoda, raz czy 2 mnie pocałuje i tyle. Nie ma w tym związku w ogóle żadnego erotyzmu i namiętności. Czuję się nie atrakcyjna. Jak chce go o to podpytać to zmienia temat. Moim zdaniem nie jest normalne to, że facet nie chce się kochać. Ja mam 25, a on 30 lat.

Zachęcam Panią do wizyty u psychologa seksuologa. Niestety nie podaje post zamieszkania, nie mogę więc nikogo polecić...
Wasza relacja wymaga analizy. Internetowo niemożliwa jest porada w tak delikatnej, a ważnej kwestii.
Proszę odwiedzić seksuologa psychologa w okolicy zamieszkania.
Pozdrawiam Panią. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 5/17.