Jaka jest przyczyna ciągłego płaczu bez powodu u 24-latki?

Potrzebuje pomocy ciagle placze nie radzę sobie ...jestem w kiepskim stanie psychicznym wiem że sama nie dam sobie rady. Nic sie nie wydarzyło takiego a ja ciągle płaczę i wymyslam czarne scenariusze prosze o pomoc..

Obnizony nastroj i czarne mysli moga byc objawem depresji. Oczywiscie wymaga to osobneh diagnozy.
Moze ja postawic lekarz psychiatra. W takim przypadku najczesciej niezbedne jest przyjmowanie lekow, ktore przepisze lekarz. Bardzo czesto leki sa konieczne, ale nie wystarczajace, dlatego warto tez zglosic sie do psychologa. Pomoze on w znalezieniu zrodla problemu i w poradzeniu sobie z nim.

Oczywiscie, Pani nastroj moze miec inne podloze, ale zawsze warto wykluczyc bardziej powazne jego zrodlo.

Pozdrawiam
Tomasz Krasuski

www.krasuski-psycholog.pl

Witam Panią
Nikt nie płacze bez powodu…
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej płaczliwości.
Do najczęstszych należą stres,
traumatyczne przeżycia w przeszłości,
również w dzieciństwie, lęki, depresja
Czasami brak równowagi hormonalnej.
Niewiele pisze Pani o sobie, więc trudno
znaleźć przyczynę Pani ciągłego płaczu
i „kiepskiego stanu psychicznego”.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani
nie występują, to fakt, że takie stany, jak wnioskuję,
zdarzają się dość często jest niepokojący,
gdyż mogą one doprowadzić do wielu zaburzeń.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania
problemu jest terapia psychologiczna.
Zachęcam do podjęcia terapii, podczas
której odzyska Pani równowagę wewnętrzną,
zdobędzie Pani umiejętność radzenia sobie
z emocjami, ze stresem i trudnymi sytuacjami,
a także odzyska Pani radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

To, o czym Pani pisze jest niepokojące. Ważne, by zgłosiła się Pani do psychologa/psychoterapeuty. Odpowiednie wsparcie, bezpieczna atmosfera i otwartość pozwolą Pani powiedzieć wszystko to, co boli i może siedzi tak głęboko, że obecnie nie jest Pani w stanie rozpoznać, co to jest i dlaczego powoduje płacz.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA