Jaki jest powód ciągłego zmęczenia i problemów ze snem u 29-latki?

Proszę o poradę. Mam wiele dziwnych objawów od pól roku: ospałość, ciągłe przemęczenie, złe spanie, przytyłam 15 kg w krótkim czasie i puchnę na potęgę. Mam bardzo wysokie triglicerydy 222 jednostek. Ogromne wahania nastrojów, stałe zmęczenie, bóle głowy itp. Zostałam przebadana na każda stronę i nic. Dostałam skierowanie na usg tarczycy. Wynik: niejednorodna echogeniczność miąższu, małe torbiele na niej i obraz może odpowiadać AZT. Wyniki krwi: TSH 1,870 µIU/ml , FT3 3,15 pg/ml ,FT4 1,14 ng/dl

Dzień dobry. Proszę poddać się diagnostyce psychologicznej. Objawy, które Pani opisuje często mają swoje źródło w obszarach funkcjonowania emocjonalnego. Pozdrawiam.