Jaki jest powód drętwienia twarzy i problemów z koncentracją?

Wita, mam problem polagający na drętwieniu, uczucia "gorących punktów", drgania mięśni twarzy. Ostatnio kilkakrotnie zdzrayło się, że drgało mi ramię, mięsień na ramieniu wręcz podskakiwał. Dodatkowo mam problemy ze skupieniem i koncentracją, często miewam uczucie "oderwania"od tego co się dzieje wokół mnie. Dodatkowo stany lękowe, czasem czuję jakby nie panowała nad prawą ręką, jeśli chodzi o twarz to właśnie również z prawej strony odczuwam drania i detwienie. Zmęczenie, oslabienie...

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Porobią odpowiedni testy projekcyjne, ocenią profil osobowości i odpowiednio dobiorą psychoterapię. W razie potrzeby wsparcie farmakologiczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.