Jaki jest powód drgawek po zapaleniu papierosa u 18-latki?

Witam mam 18 lat. Staliśmy sobie pod altanka i paliliśmy papierosa. Skończyłam palić i zrobiło mi się nie dobrze oraz zaczęło kręcić mi się w głowie. Usiadłam na ławce i ze śmiechem pytałam kolegi gdzie jak coś moge zwymiotować. A potem z relacji kolegów i chlopaka, opadła mi głowa, zaczęłam mieć lekkie drgawki i po chwili zaczęłam chrapać. Chlopacy zareagowali. Po okolo 2 minutach obudziłam się. Dodam ze miałam okres a cukrzycy nie mam i teoretycznie miałam badania wcześniej i nic. A wiec?

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy i EEG, następnie dalsza diagnostyka. Takie stany mogą także występować przy nerwicy - w przypadku ujemnych wyników badań neurologicznych należy pomyśleć o leczeniu emocji. Należałoby jeszcze oznaczyć TSH.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.