Jaki jest powód duszności i kaszlu po wizycie w rodzinnym domu?

Uporczywy kaszel, okropne duszności, katar. To objawy, które pojawiają się zawsze, gdy odwiedzam rodzinny dom. Zakładając alergię, lekarz przepisał mi antyhistaminy, wziewne kortykosterydy. Dziś przyszedł wynik testów, panel oddechowy, 21 alergenów. Nie mam alergii na nic... Pytanie - skąd tak silna reakcja? co badać dalej?

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że z jakiegoś powodu, Pani ciało reaguje w sposób "alergiczny", właśnie na kontakt i być może relacje z Pani Rodziną, bo być może robi Pani coś niezupełnie w zgodzie z sobą?

Gdyby chciała się Pani przyjrzeć, co tak naprawdę jest przyczyną Pani objawów, zachęcam Panią do rozmowy i pracy z psychologiem ( w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl