Jaki jest powód gorączki i bólu pleców u dziecka?

Witam moze tu.mi ktos cos podpowie moj 6 letni synek od 6 dni ma wysokie goraczki do tego duszacy kaszel dzisiaj mowi ze przy kaszlu bola go plecki . Bylam u lekarza w poniedzialek powiedzial ze nic nie slychac i zapewne to wirus dal syrop na kaszel . W srode znowu wrocilam dal mi piniciline dodam ze jestem w niemczech i tu najczesciej to przepisuja . Jutro mam.isc na kontrole ale nic sie nie polepszyli dalej ma goraczki siegajace do 39stopni i ten okropny kaszel .

Do szpitala trzeba z dzieckiem jechać!!! Natychmiast!!! Nie bawić się z niemieckimi doktorami w poradniach oni nic nie umieją . W#szpitalu są w miarę normalni