Jaki jest powód kłótni z chłopakiem po podjęciu pracy w rodzinie partnera?

Do psychologa. Bardzo proszę o pomoc opowiem o co chodzi Chodzi o mój zwiazek. Jestem z partnerem 5lat. 4 mięs temu podjęłam pracę u siostry mojego partnera zajmuje się dzieckiem od tamtego momentu zaczęły się problemy zaczęliśmy się kłócić dogadywać się Ale było nam dobrze. Jeszcze tydzień temu rozmawialiśmy o naszym weselu. Partner powiedział ze nie wie czy nasz związek to przetrwa kiedy zapytałam czy mnie kocha odpowiedział ze sam nie wie

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani opisu wnioskuję, że wykonywana przez Panią praca u Siostry Pani Partnera
może mieć istotny wpływ na relacje między Panią i Partnerem.

Sugerowałabym, żeby podjęła Pani wysiłek i znalazła pracę niezależną, taką która
nadal sprawiałaby Pani zadowolenie i dawała Pani poczucie sprawstwa,
samostanowienia o sobie-co sumarycznie wpłynęłoby budująco na wizerunek Pani w swoich oczach i Partnera (np. żłobek, przedszkole, szkoła- zrozumiałam, że lubi Pani pracę z Dziećmi).

Proponowałabym równolegle szczerą i spokojną rozmowę z Partnerem, o Waszych potrzebach..., jakie są Wasze pragnienia, Pani i Partnera, co dla każdego z Was jest ważne w związku, co i jak moglibyście poprawić...

Życzę Pani, żeby się Wam udało,
Irena Mielnik-Madej

Witam, warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, terapii dla par, jeżeli partner zgodzi się na taką formę pomocy, aby wyjaśnić sytuację. Jeżeli Pani praca ma wpływ na relacje, porozmawiać o tym z partnerem. Pozdrawiam serdecznie