Jaki jest powód krwawienia przy podnieceniu?

Moja ostatnia miesiączka była bardzo obfita i pełna ogromnych skrzepów krwi. Mimo tego, że skończyła się kilka dni temu nadal plamię, zwłasza w momentach podniecenia, czuję skurcz w podbrzuszu, a piersi nadal lekko mnie bolą - tak jakby zbliżał się kolejny okres. Nie wiem co jest grane? jestem osobą otyłą od dziecka.

Lek. Tomasz Budlewski

być może zaburzenia hormonalne. konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć