Jaki jest powód nawrotu świądu pochwy i jak go wyleczyć?

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Od prawie roku mam nawracające świąd i ból pochwy oraz serowaty, biały osad. Brałam sporo globulek, maści i tabletek i poprawa na około dwa tygodnie. Odwiedziłam sporo dobrych lekarzy nic. Nie chodzę na basenu itp, noszę tylko bawełnianą bieliznę, myję się szarym mydłem, zrezygnowałam ze współżycia a to i tak nawraca. Chciałabym zapytać, co mogę zrobić aby to w końcu zniknęło? Jest to niezwykle męczące i dołujące. Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Wykonać wymaz z posiewem oraz oznaczeniem wrażliwości na leki drobnoustrojów które zostaną wyhodowane