Jaki jest powód obfitej miesiączki u kobiety po zabiegu łyżeczkowania?

Witam. Mam pytanie 17 marca moalam zaboeg lyzeczkowania po poronieniu poznoej trzy tygodniowe skrzepy. 18 kwietnia dostalam pierwszej miesiaczki ktora trwala zaledwie jeden dzien pozniej az do 5 maja znow pojawily sie skrzepy ktore trwaly do 5 maja 6 maja dostalam znow miesiaczki i jest bardzo a to bardzo obwita czy to jest normalne i nie mam co panikowac czy powinnam udac soe jak najszybciej do lekarza. Boje sie ponoewaz jest naprawde obwita. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć