Jaki jest powód odruchów wymiotnych i braku apetytu?

Mam 27 lat i od długiego czasu czasami zdarza mi się mieć odruchy wymiotne, nie mam apetytu, czuje się osłabiony. Myślę, że może to wynikać ze stresu, jestem osobą nerwową, ale może jest jakiś inny powód? Odruchy wymiotne mam np. czasami przed pójściem do pracy, ale co ciekawe gdy nie mam do pracy na rano tylko na późniejsze godziny i później wstaje to nigdy te objawy nie występują i nie czuje się wtedy tak zmęczony (bez względu na to o której wstaje śpię min. 7 godz.)

Witam Pana
Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie,
musiałabym przeprowadzić z Panem wnikliwy
wywiad by zbadać okoliczności, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pana problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby skutecznie wyleczyć Pana dolegliwości
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Podobne objawy mogą występować z powodu trudności z obszaru funkcjonowania psychologicznego. Oczywiście ważne jest, aby zweryfikować diagnozę Pana stanu zdrowia także pod kątem medycznym. Jeżeli jednak wyniki nie będą wskazywały nic, co odpowiadałoby na pańskie pytanie, zapraszam na konsultację.
Pozdrawiam.