Jaki jest powód osłabienia i senności u osoby z dusznościami?

Witam, Ostatnim czasem kiepsko się czuję,ciągle chce mi się spać, nie mogę się na niczym skupić, kłopoty z pamięcią, zdarzają się duszności, na nic nie mam siły. Ze 2 miesiące temu robiłam badania i wyszedł dosyć spory niedobór witaminy D (wynik 13) dostałam torbę witamin.

Dzień Dobry Pani,

Tak, jak Pani napisała niedobór witaminy D 3 mógł jak najbardziej być przyczyną występujących u Pani symptomów.

Chcę Pani powiedzieć, że również niedobory witamin z grupy B, a przede wszystkim B 1, B 2, B 6, B 12, jak również deficyt magnezu i kwasu foliowego zawsze objawiają się roztargnieniem, drażliwością, bezsennością, niemożnością koncentracji, obniżonym nastrojem , a nawet stanem pro depresyjnym , i nawet depresyjnym...

Z przesłaniem dla Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Być może to tylko efekt chwilowego niedoboru witamin. Dla pełnego zobrazowania sytuacji warto, aby skorzystała Pani z diagnostyki psychologicznej. Czasem nadmierne obciążenie stresem również może powodować stan wyczerpania i senności, także zaburzenia oddychania. Pozdrawiam.