Jaki jest powód pojawienia się plamienia koloru czarnego?

Witam, biore juz 3 opakowanie tabletek antykonc. do tej pory nie mialam zadnego plamienia , wszystko mialam regularnie. Okolo 18 kwietnia spoznilam sie ztabletka o 11 godzin, byl wtedy stosunek dzien przed i nastepnego dnia. Wczoraj zamiast miesiaczku dostalam bardzo obfite ciemno brazowe a nawet czarne plamienie i troszke jasne krwi. Robilam zwykly test ale wyszedl negatywny. Czy to moze byc objaw ciazy czy jakiejs choroby czy to po prostu od tabletek ?Ale nigdy nie mialam czegos takiego

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proszę oznaczyć poziom beta hcg. Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa