Jaki jest powód problemów z zajściem w ciąże u osoby z Hashimoto?

Witam, W 2012 roku urodziłam córkę przez cc , na początku roku zdecydowaliśmy się na 2 dziecko niestety bez skutku. Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Ostatnio od 2 m-czy biorę Letrox 25 ponieważ tsh miała 3,21 obecnie 1,14. Obecnie mam 35 lat. Mimo owulacji nic się nie dzieje , zaczynam się martwić i z miesiąca na m-c tracę nadzieję... Nie wiem co mam dalej robić , proszę o pomoc. Ania

Dzień dobry,

wiek 35 lat u kobiety jest czasem, kiedy możliwość zajścia w ciąże zmniejsza się. Zazwyczaj potrzeba dłuższego czasu aby starania o dziecku powiodły się.

Jeżeli się Pani niepokoi proszę się skontaktować z ginekologiem, który zleci Pani podstawowe badania hormonalne.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga