Jaki jest powód przedwczesnego wytrysku po dotknięciu penisa przez partnerkę?

Dlaczego gdy caluje sie z dziewczyna ładnie wszystko pieknie sie rozgrzewamy przed stosunkiem rozbieramy sie i gdy tylko dotkne penisem w pelni podniecony jej pochwy strzelam.. To mnie dobija..

Dzień dobry!

Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. wytrysku przedwczesnego - m.in. przyczyn i możliwych sposobów leczenia.

Pozdrawiam!

Opisuje pan objawy wytrysku przedwczesnego. Dokładnej przyczyny tej dolegliwości nie często da się ustalić. Na wytrysk przedwczesny istnieje skuteczna farmakoterapia. Sugeruję konsultację urologiczną lub seksuologiczną i opowiedzenie o swoich trudnościach.