Jaki jest powód puchnięcia rąk oraz twarzy i jak to leczyć?

Witam zrobilam dwa dni temu tsh mam 4.82 bo niewiedzialam dlaczego puchna mi rece i twarz powieki reumatolog zrobil mi badania szczegolowe u niego wyszlo w porzadku mam cukrzyce nieregularne miesiaczki kamienie nerkowe nawracajace nadwage zawroty glowy dwa razy w tygodniu zarost na szyi pryszcze cisnienie w normie

Opisany przypadek może być spowodowany wyżej wymienionymi schorzeniami. Warto aby zadbać o Pani żywienie, gdyż niezbilansowana dieta może tylko pogarszać Pani aktualny stan zdrowia i samopoczucie. Prawidłowo dobrany plan żywieniowy w znaczącym stopniu poprawi Pani parametry.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)