Jaki jest powód spadku potasu po sepsie?

Moja mama przeszla sepsę.Nadal jest w szpitalu,ale stan gorączkowy od 37,2 do 37,8 nadal sie utrzymuje.Prosze mi pomóc bo u mamy zaszly tez jakieś zmiany neurologiczne.Mówi bzdury a czasem potrafi byc agresywna.Moje pytanie -jaki jest powód tej temp.,spadku potasu i zmian w mózgu.?do tego doszedł tez problem z kegoslupem ( ponoć wynik sepsy).blagam o pomoc .Mama ma 68 lat i juz ponad 2 miesiące leży w szpitalu.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę przyczyn może być wiele i konieczne jest zapoznanie się z cała dokumentacja i obecnymi wynikami oraz zastosowanym leczeniu . Np może być tez tak ze oprócz sepsy Mama mogła doznać np udaru itp