Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki jest powód trudności w wypróżnianiu powtarzający się co 40 dni?

Przez jakiś czas około 40dni nie moge się wogule wypróżniać nie pomagają leki przeczyszczające później dnów moge ale tylko na kilka miesięcy co jest strasznie wkórzające siedze na kiblu a wyleci tylko troche i pozatym w czasie kiedy moge to czuje ruchy jelit zbędne dodam że w czasie tych 40 dni (na razie) potem może być gorzej nie moge za wiele jeść żeby nie przepełnić jelit nie wiem ale może mnie rozerwać jak cały czas będe jeść bez wypróżnienia ?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 9 miesięcy temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Niemożliwe jest 40 dniowe zaparcie, jeśli je pan normalnie to w takim czasie w brzuchu uwtorzylby się guz z mas kałowych, konieczna kontrola u gastroenterologa, być może kolonoskopia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy