Jaki jest powód zasłabnięcia u 73-letniego mężczyzny?

Mój mąż ma 73 lata. Ostatnio w niedługim czasie 3 razy zasłabł i upadł w domu.M.in.spojrzał na lampę w kuchni,ona zaczèła mu się krècic,on zsunął się z krzesła.Nie chce iść do lekarza.Co mam zrobić aby mu pomóc? Czego to jest oznaką?

Witam!
Sama Pani nic nie poradzi, musi być badanie lekarskie, badania pracowniane i przede wszystkim zgoda pacjenta. Może Pani zamówić wizytę domową - może da się zbadać.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.