Jaki jest powód zatkania ucha po locie samolotem?

Dzień dobry... w sobotę przyleciałam samolotem do polski ... w niedziele wieczorem zaczęłam czuć cos dziwnego w prawym uchu ... dzis jest czwartek i moje prawe ucho jest zatkane ... czuje również ze lewe jest tez jakby zatkane .... wybieram się jutro do laryngologa ... nigdy nie miałam takiego problemu z uszami ... czy to możliwe żeby po locie samolotem tak mi się działo??? Dzis jest 5 dzień i zaczynam się niepokoić bardzo ....

Nie martw się, to tak bywa często po locie samolotem, zmiana ciśnienia itd. może masz tylko banalne czopy woskowinowe, które należy wypłukać tylko u laryngologa! A jażeli to zmiana ciśnienia to sama zrób w domu zabieg Valslwy czyli dmuchaj z całej siły w zatkany palcami nos.