Jaki jest powód zmiany upodobań seksualnych z romantycznych na seks z bólem?

Dzień Dobry. Zauważyłem, że od pewnego czasu od 1,5 w pełni satysfakcjonujący jest dla mnie seks, który wiąże się ze sprawianiem mi przez mojego partnera bólu fizycznego, który ma umiarkowane natężenie, do tego dochodzi agresja słowna. Martwi mnie jednocześnie to, że zwykły seks, romantyczny, którego zwolennikiem jest mój partner przestaje być dla mnie interesujący i że potrzebuje coraz mocniejszych wrażeń seksualnych by się podniecić i osiągnąć orgazm. Martwi mnie to. Co robić?

jeżeli jest to niemożliwe można przecież umawiać się
się co do rodzaju seksu i wprowadzać zmiany. Rodzaj kalendarzyka. Dzisiaj romantycznie jutro sadystycznie.

Pozdrawiam

Proponuję wspólną wizytę u seksuologa. W bezpiecznej atmosferze porozmawiacie Państwo o tym i będziecie mogli stwierdzić czy należy to uznać za problem czy zaakceptować.