Jaki jest sposób usunięcia stanu zapalnego kolana wraz z opuchlizną?

Proszę o skuteczny, szybki i naturalny sposób usunięcia stanu zapalnego kolana wraz z opuchlizną.Mam inne RZS,ale to jest bardziej neurobolerioza.Proszę również o ziołowe leki na neuroboleriozę ;ponieważ mam również przewlekłe WZW typu B,to źle znoszę chemiczne leki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do reumatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć