Jaki jest w przybliżeniu koszt 1 zabiegu laserem CO2?

Witam. Jaki jest w przyblizeniu koszt 1 zabiegu laserem CO2 i średnio ile zabiegów nalezy wykonać, aby było widać znaczną poprawę skóry /skóra 50'-letnia z licznymi bliznami i przebarwieniami/. Czy na popękane naczyńka będzie musiał być wykonany osobny zabieg, czy laser zamyka również popękane naczyńka. Ewa

Witam Pani Ewo - jest wiele innych zabiegów skuteczniejszych i mniej traumatycznych od lasera CO2.
Dodatkowo laser nie zamyka naczynek - do tego konieczny jest inny zabieg, który oferujemy w naszej klinice Face and Body. Najpierw należałoby uporać się z naczynkami a potem stopniowo regenerować skórę.

Z poważaniem

Witam najpierw należy obejrzeć skórę i dopiero można dobrać zabiegi.Prosze zgłosić się na konsultację i lekarz dobie odpowiednie zabiegi dla Pani skóry.
Na przebarwienia stosuje się zabiegi: laserowe, peelingi medyczne, dermamelan i cosmelan.

Na naczynka stosuje się zabiegi laserowe.

Tak na naczynka stosuje się osobne zabiegi.