Jaki jest wpływ cytomegalii na ciążę?

Witam. Jestem w 14 tygodniu ciąży. Dwa dni temu otrzymałam wyniki, których do końca nie mogę pojąć. Mój lekarz będzie obecny dopiero za dwa tygodnie, a ja się bardzo denerwuję. Bardzo proszę o interpretację mojego wyniku. Cytomegalia CMV-IgG 36,0(DODATNI) 0-6 cytomegalia CMV-IgM 1,220(DODATNI) 0,00- 0,70 Awidnośc cytomegalii 0,800 0,000 - 0,800. Dostałam taki opis: indeks awidności większy lub równy 0,8 pozwala na wykluczenie pierwotnej infekcji poniżej 3 miesięcy. Kompletnie nic z tego nie rozumiem. Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Podane wyniki wskazują na przebycie infekcji CMV w okresie powyżej ostatnich 3 miesięcy.
Proszę zasięgnąć opinii lekarza ginekologa i specjalisty chorób zakaźnych.

Pozdrawiam