Jaki kolejny krok podjąć przy problemach z kolanem?

Witam...upadek na kolano miałam w ubr. po kilku miesiacach odezwał sie ból w kolanie...rezonans nic nie wykazał, jedynie dwie torbielki/ a kolano b. boli...3 m-ce jadlam struktum, dalej kwas w kolano, jedno PRP i kolano coraz b. boli.....Proszę o podpowiedz co dalej mam czynić....

Prawdopodobnie dotykają Panią problemy związane z chorobą zwyrodnieniową tego stawu, która wraz z wiekiem pojawia się u każdego z nas. Nie znalazłam informacji czy próbowała Pani podjąć leczenie usprawniające. Jeśli nie proszę zgłosić się do lekarza rehabilitacji, który po dokonaniu oceny klinicznej oraz badań dodatkowych zaplanuje odpowiednią rehabilitację. Proponuję także, by we własnym zakresie wdrożyła Pani jazdę na rowerze, po dość płaskich powierzchniach.