Jaki kolor powinna mieć wydzielina z martwej nerki?

Mam 40 lat mam cala nerke kamieni nerka przestala dzialac mialam miec 2 miesiace temu usuniete kamienie ale w badaniach krwi wykryli infekcje i podloczyli mi dren neprosfhony mam go juz 2 miesiace i nie wiem leci mi bokami taka wydzielina taka na poczatku miala kolor jak kawa mokka a teraz taki troche jakby zielonkawy kolor .Moje pytanie jaki kolor powinien byc tej wydzieliny podkreslam moja nerka jest w tej chwili martwa i czekam na operacje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości by wiarygodnie odpowiedzieć na Pani pytanie bez bezpośredniej oceny opisanej wydzieliny. Jeśli jednak wydzielina zmieniła kolor koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym - specjalistą urologiem.