Jaki krem dobrać na co dzień na zimną porę roku?

witam, mam problem z cerą mam dużo zaskórników jeśli dotknie sie skóre szczególnie wokoło brody to wyczuwa się duże nierówności o białawym zabarwieniu, często np. na czole pojawiają się ogromne wypryski które wyglądają bardziej jak stan zapalny niż z zwykły wyprysk. Używam tylko kremów aptecznych, np. vichy normaderm oraz kremu skinoren. Ale moja cera jest tez sucha, podrażniona, ściągnięta. Jaki krem dobrać na co dzień na tę zimną pore roku?

witam,
na początek radziłabym Pani udać się do dermatologa aby ocenił jakiego typu problemy ze skórą ma Pani.
Na zimę przede wszystkim kremy chroniące przed suchym i zimnym powietrzem.