Jaki krem na ładną cerę?

Witam mam pytanie mam lat 20 lat i chciałem się spytać o lek lub krem bo chciałem mieć ładną skurę do twarzy jak moi koledzy np głatkie miłe w dotyku twarzy żeby być ładnym chłopakiem żeby dziewczyny mnie polubiły . chciałem prosić o pomoc co mogę zrobić lub kupic lek czy masc bo najładniej wyglądać

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie ma jednej i prawidłowej odpowiedzi, ponieważ dobór kremu do pielęgnacji skóry zależy od rodzaju cery, pory roku i ew. problemów dermatologicznych. W związku z tym nie jestem w stanie polecić konkretnego kremu.