Jaki krem przeciwzmarszczkowy należy wybrać?

Dzien dobry. Chcialabym prosic o porade jaki wybrac pierwszy krem przeciwzmarszczkowy? Za niedlugo skoncze 30 lat, nigdy nie uzuwalam zadnych kremo ani na dzien ani na noc gdyz mam bardzo tlusta cera i stosowanie kremow nawet matujacych tylko potegowalo swicenie sie skory. Jednak chcialabym zaczac stosowac krem przeciwzmarszczowy odpowiedni do mojej cery i najlepiej na noc. Bede wdzięczna za jakąkolwiek rade jakich kremow szukac. Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się na dermokonsultacje gdzie po określeniu cery będzie można dobrać odpowiednie kremy