Jaki krem z filtrem UV stosować?

Witam, Mam 23 lata, borykam się z trądzikiem/naczynkami/tłusta cera/szybko starzejąca/rozszerzone pory/wrażliwa. Obecnie sytuacja jest w miarę opanowana. Używam rozex, cetphil krem nawilżający i biorę axotret. Obecnie moim problemem jest znalezienie kremu uv, który nie spowoduje zaczerwienienia, swędzenia, wysypu trądziku oraz nie będzie się świeciła po nim cera jakbym nasmarowała się olejem. Do tej pory próbowałam: nivea, La Roche Posay, vichy,avene, bioderma, ivostin, pharmaceris,dermedic,ziaja,bielenda,lirene,skin 79,garnier, cetaphil,dax i jeszcze dwa inne, ale nazw nie pamiętam(każdy z wymienionych został użyty raz ze względu na podrażnienia/zaczerwienia/ pieczenie/swędzenie/wysyp trądziku/tłustą cerę). Proszę o napisanie czy istnieje jakiś dobry krem uv, dla takich osób jak ja? Moja skóra jest jasna/blada dlatego łatwo u mnie o przebarwienia. Ogólnie opala się na czerwono i od razu schodzi skóra(nie chcę się opalać, a wręcz nie mogę, bo biorę leki). Proszę o radę jaki krem kupić , bo non stop próbuję nowych i każdy jest zły. Ogólnie zawsze miałam problem z dobraniem jakiegokolwiek kremu, bo więcej zniszczeń powodowały niż pomagały. Pozdrawiam NUN

Dzień dobry,

Polecam krem SunsiMed 50+ z firmy Avene, który jest wyrobem medycznym. Jest fotostabilny, więc wystarczy go aplikować raz na 8-10h. Nie podrażnia, jest matowy, dostępny w aptekach.

Pozdrawiam serdecznie.