Jaki krem zastosować do skóry naczyniowej tłustej?

Witam chciałbym się dowiedzieć jakich specyfikow mam uzywac do moje cery bo jest Ona trochę dziwna tzn jest tak jakby naaczynkowa i tlusta ponieważ od pewnego czasu zauważyłem że na policzkach pojawily się małe czerwone rozgalezienia i chyba kaszaki ale w sumie nwm co to jest są to małe krostki które czuć pod palcem są pod skórą i są białe. A cera tlusta wystepuje na czole nosie i brodzie na nosie i w koło mam sporo wagrow na brodzie też sąe ale jest ich tam mniej i tak badzo ich tam nie widać.i

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Witam najlepiej skonsultowac sie u dermatologa, po zbadaniu skóry lekarz doradzi zabiegi oraz doradzi produkty do pielęgnacji domowej.

Warto do cery naczyniowej zakupić produkty w aptece np z Biodermy lub Avene.