jaki laser do depilacji wybrać?

Zimą wykonałem 5 zabiegów depilacji laserowej, laserem light sheer, ostatni zabieg wykonałem około 3-4 miesiące temu, efekt jest praktycznie zerowy. Owłosienie w 95% wróciło do stanu pierwotnego. Za kilka miesięcy chcę ponownie podjąć próbę, usunięcia owłosienia. Proszę o poradę, jakie typu lasera teraz użyć, gdyż light sheer widocznie na mnie nie działa.

Witam a jaki kolor włosów Pan ma? Lasery najskuteczniej usuwają ciemne owłosienie.
Czy przed depilacją 3-4 tygodnie włosy były usuwane z cebulkami?

Ja rekomenduje usuwanie owłosienia IPL w serii 6-8 zabiegów w zależności od rodzaju włosów.

Nalejpsze do redukcji owłosienia są lasery: aleksandrytowy, diodowy, Nd-Yagowy;
IPL nie laserem tylko światłem pulsacyjnym i jest znacznie mniej skuteczny od laserów.

Dzień dobry, po wykonaniu tych kilku zabiegów jaki kolwiek efekt powinien Pan zauważyć. Być może osoba, która wykonywała zabieg źle dobrała parametry. Ważną kwestią jest również to w jakich odstępach zabiegi były wykonywane, czy włosy są ciemne czy jasne oraz kolor skóry. Przerwy między zabiegami epilacji twarzy 4-6 tygodni a w przypadku epilacji ciała 6-8 tygodni. Lasery diodowe (Light shear czy Vectus) najlepiej sprawdzają się w usuwaniu owłosienia ciemnego i jasnej karnacji. Najnowocześniejszym laserem przeznaczonym do epilacji laserowej skierowanej do osób posiadających włosy cienkie, delikatne ale również mało napigmentowane są lasery emitującę 3 długości fal w jednym impulsie. Takie połączenie zwiększa efektywność zabiegów. Jednym z takich laserów jest Alma Soprano ice platinum. Jednym z ważnych dla pacjentów kwestii jest to, że zabiegi z użyciem tej ostatniej technologii są mniej bolesne niż w przypadku lasera didiowego. Po zabiegu skóra nie jest też podrazniona, obrzęknięta jak po laserze didiowym.

Pozdrawiam serdecznie