Jaki lek na potencję można stosować przy nadciśnieniu tętniczym?

Witam serdecznie, Jestem męszczyzną, mam 42 lata, biorę lek na nadciśnienie tętnicze Vivace 10 mg, czy mógłbym się dowiedzieć jaki lek na potencję mógłbym używać i czy w ogóle jest taki lek, dziękuję. Pozdrawiam Tomasz

Witam! Przyjmując Vivace może Pan przyjmować Sildenafil. Najbezpieczniej rozpocząć przyjmowanie Sildenafilu od najniższej dawki (25mg). Proszę pamiętać, że lek ten jest bezwzględnie przeciwwskazany w połączeniu z lekami takimi jak azotany.