Jaki lek nasenny przy stosowaniu Xanax, Serotoniny oraz leków na nadciśnienie?

Ponawiam pytanie o jakis inny lek na sen,źle sie czuje po chloroprotixen zentiva,biore xanax i serotonine. Nie pale juz ponad miesiac.Czy jest na tym forum lekarz???Oczywiście skonsultuje się ze swoim lub innym,ale fajnie byloby się wyspać.Lecze sie tez na nadcisnienie(concor5,tertensif combi) :( Przyczyny bezsennosci zostaly zdiagnozowane i pisalem o nich w poprzednim poscie.Nerwica lękowa.odstawienie marihuany.Prosze o odpowiedź lekarza,jeśli takowy jest.Dziękuje!

Sam xanax (alprazolam) w większych dawkach wywiera działanie nasenne. Polecam hydroksyzynę, Diphergan, Trittico CR, Mianserynę w małych dawkach (nie są uzależniające). Oczywiście na receptę. Stosować proszę tylko po wizycie u lekarza.