Jaki lek podobnie działa do Xanaxu?

Co działa jak Xanax , a jednocześnie leczy i nie uzależnia jak on. Po alkoholu źle się czuję, wiec żeby funkcjonować na drugi dzień biorę 0,5-1mg Xanaxu, czasem kiedy mam nasilone objawy somatyczne też biorę, żeby lepiej się poczuć, ale kontroluje to, a chciałabym całkowicie pozbyć się tych objawów, czy istnieje taki lek i czy wgl da się wyleczyć nerwice całkowicie ?

Psychoterapia i hipnoterapia zajmują się natomiast przyczynami więc
dają poważne szanse na całkowity wyzdrowienie.
Pozdrawiam