Jaki lekarz może wykonać taką trakcję?

Dzień dobry, pod koniec roku zdecydowałem się na operacyjne zwiększenie wzrostu w klinice w Poznaniu metodą precise2. Chirurg objaśnił mi szczegóły zabiegu i jestem w pełni świadomy związanego z operacją bólu. Przed ostateczną decyzją polecono mi jednak aby sprawdzić kilka alternatyw, a w szczególności trakcję kręgosłupa z suplementacją. Chciałbym się dowiedzieć jaki lekarz może wykonać taką trakcję (widziałem, że zajmują się tym kręgarze i fizjoterapeuci)? Z góry dziękuje za pomoc.

Witam , nie jestem w stanie polecić Panu działań kręgarzy!!! Proponuje omówić ten temat z lekarzem prowadzącym w klinice w Poznaniu i ew. poddać się leczeniu tamże!!! z.żurawski