Jaki może być powód odstającego brzucha pod pępkiem?

Witam. Jaki może być powód odstającego brzucha pod pępkiem. Tkanka tłuszczowa czy coś innego?Brzuch odstaje środkiem, po bokach nie. Na zdjęciu z profilu to widać, dodaje link zdjęcia: http://uploadfile.pl/pokaz/1123404---3efj.html Staram się zdrowo odżywiać, ćwiczę. Nic nie pomaga. Najczesciej jem jajka, mięso z kurczaka, ryż, ziemniaki, owsianke z owocami i gorzką czekoladą, chleb i makaron pelnoziarnisty, jogurty, twaróg, pomidory, pije wodę i ziołowe herbaty. Dodam że miewam wzdety brzuch.

Dzień dobry,

jest to prawdopodobnie genetycznie uwarunkowana lokalizacja tkanki tłuszczowej, na którą mogą pomóc jedynie ćwiczenia - na dolne partie brzucha. Proszę się spytać np. swojej mamy/babci czy miała podobny brzuch. Natomiast nazwanie Pani brzucha "odstającym" to dość moce słowo - Pani brzuch wygląda bardzo zdrowo.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga