Jaki może być powod zaburzeń odżywiania?

Witam. Od dlugiego czasu mam problem z jedzeniem. A dokladnie to wszystko co zjem, nawet jabłko dosłownie w przeciągu kilku minut od razu to wydalam w toalecie. Mam 183cm wzrostu i 60kg wagi. Nie mogę przytyć,ponieważ każdy posiłek właściwie przeze mnie przepływa można powiedziec. Wszystkie wyniki krwi mam prawidłowe a więc można wykluczyć anemie. Jaki może być powód takiego stanu rzeczy ? Pozdrawiam

Szanowny Panie,

bardzo trudno odpowiedzieć jednoznacznie na Pana pytanie, bo do tego potrzebne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu. Najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie się do lekarza internisty. Częste biegunki są niepokojące, mogą doprowadzić do odwodnienia organizmu.
Warto stosować w tym czasie elektrolity i oczywiście dużo pić, najlepiej dwukrotnie więcej niż zazwyczaj.
Bardzo często biegunka występuje w wyniku zatrucia pokarmowego, ale także przy zaburzeniach nerwicowych.

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, a także skorzystać z wizyty u psychologa w Pana miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl