Jaki może być skutek odczuwania nadmiernego pragnienia?

Dzień dobry.Od 2 tyg. odczuwam pragnienie które również budzi mnie w nocy.Poza tym boli mnie głowa i jestem bardzo zmęczona nawet po 8 godzinach snu.Przy tym ogólnie bolą mnie mięśnie i nie mogę się skoncentrować.Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale od listopada przytyłam 4kg ,gdzie od urodzenia dziecka ważyłam 51kg (18 miesiecy)teraz ważę 55kg.Czy ktoś wie co może mi dolegać?

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała, domniemywam, że mogą to być deficyty hormonalne albo obniżona kondycja psychiczna, na skutek przeciążenia.
Jednak będzie optymalnie, jeśli uda się Pani na konsultację, do lekarza pierwszego kontaktu.
Lekarz zadecyduje, jakie podjąć kroki diagnostyczne.

Życzę Pani dużo energii,
Irena Mielnik-Madej