Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki może być skutek zwymiotowania antybiotyku?

Czy jeżeli godzinę po wypiciu antybiotyku Monural zwymiotowałam, to lek miał szansę się przyjąć, czy powinnam zgłosić się do lekarza po nową receptę?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Może dojść do niepełnego wchłonięcia leku proszę ponownie udac sie do lekarza prowadzacego leczenie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy