Jaki może być % szans że zaszłam w ciążę?

Witam. Mam pytanie. 12 października miałam dni płodne i kochalismy się z mężem do końca. Test zrobiłam 5 dni od stosunku i wyszedł negatywny ale wydaje mi się że zrobiłam go trochę za wcześnie. Dodam że mam lekkie bóle podbrzusza, bóle pleców i czasami lekkie mdłości. Jaki może być % szans że zaszłam w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Bardzo ciężko jest określić procent szansy zajścia w ciążę, test był zrobiony zdecydowanie za wcześnie. Proszę powtórzyć test najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki, a najlepiej po ok. 14 dniach od stosunku.