Jaki odstęp po Engerix pierwszej dawce zachować przed podaniem Pentaxim?

Z uwagi na dolegliwości dziecka od urodzenia szczepienia zaczynam po 6 mcu jeśli oczywiście nie będzie przeciwskazan. Mamy wykupione 3 x engerix b zabezpieczone dawki bo jest problem z dostępnością i jeśli podamy ja w 6 mcu jako pierwsza jak iść dalej ? Rozważam pentaxim i tu pytanie jak powinien być podany w jakim odstępie jak to rozdzielić z engerix em. Jaki odstęp po engerix pierwszej dawce zachować przed podaniem pentaxim. Pytam tu no pielęgniarki szczepienne nadgorliwe same chcą ustalać daty i ilości a na to się mie godze. I jaki schemat przyjść by wyrobić się do 24 mca z pentaxim? Chce uniknąć kontynuacji hexa

Lek. Tomasz Budlewski

proszę w takim razie udać się do lekarza pediatry aby wszystko rozpisać jeśli nie ma Pani zaufania do pielęgniarki.