Jaki owad mógł użądlić?

Witam. Wczoraj co mnie użadliło ale nie czułam tego dopiero po jkims czasie zobaczyłam że w miejscu zgięcia kolana od wew strony mam biały jakby strupek i żółty obrzek przez noc sie zmniejszył ale dzisiaj jest gorzej ponieważ obrzęk ten się rozprzestrania w stronę łydki i ten biały strupek stał się czarny a później zaropniał a miejsce użadlenia wkoło zsiniało a opuchlizna jest gdzie nie gdzie i wygląda jak bąbel od popieczenia pokrzywą co nie zmienia faktu że raz piecze zaraz swedzi a po chwili boli i nie mogę zgiąć nogi nie wiem co to mogło być ani co robić

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny zmiany. Do rozważenia: leki p/histaminowe i/lub antybiotyk, ale zależy to od pani stanu klinicznego i pozostaje do decyzji pani lekarza prowadzącego.