Jaki poradzić sobie z mdłościami u osoby z zaburzeniami odżywiania?

Witam mam 19 lat i juz nie mam siły . 2 tygodnie temu przez tydzień lezalam w lozku z mdlosciami żołądek mnie bardzo bolal nie mogłam nic jeść ani pić ,chodzić bo okropnie krecilo mi sie w głowie nie moglam porządnie zwymiotowac i w dodatku było mi bardzo słabo . Teraz znowu to powrocilo wczoraj zwymiotowalam a dziś po prostu nie żyje nie mam siły na nic i ten bol żołądka . Nie mam siły iść do lekarza nawet Nie wiem jakiego,proszę o pomoc ja pracuje nie moge sobie na to pozwolic . Blagam

Dzień dobry!
Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza.
Jeśli nie ma Pani siły - należy wezwać karetkę.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska