Jaki powinien być przyrost b-HCG w 7 tygodniu ciąży?

Dzień dobry, Obecnie początek 7tc - OM 08.12.2017. Niepokoi przyrost Bety HCG. Badanie robione wczoraj - wynik 1740 U/l w porównaniu do tego robionego 10 dni temu 1245 mIU/ml wskazuje na nikły wzrost. Na wczorajszym USG wszystko w porządku, serce bije, zarodek - 3mm. Czy są jakieś powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakim celu było kontrolowane beta hcg ? Jaka historia medyczna? Dla własnego spokoju proponuje ponownie udac się do ginekologa