Jaki powinnam wybrać suplement diety, jeśli chcę wspomóc metabolizm?

W ciąży utyłam ponad 20kg.Od czerwca,kiedy przestałam karmić piersią,moja waga spadła z 67 do 60kg. Mam 28lat, 164cm wzrostu, ogólnie jestem zdrowa. Chcę zdrowo zejść do 55kg.Zaczęłam jeść 1 i 2 śniadanie(naleśnik/kanapka/owsianka), obiad (warzywa na parze z mięsem,kasza jaglana,ryż). Zupa raz w tygodniu, ryba raz w miesiącu. Czwarty,ostatni posiłek,to jogurt lub jabłko.Jeżdżę rowerem 40km/tyg.Jaki powinnam wybrać suplement diety jeśli chcę wspomóc metabolizm i uzupełnić niedobory witamin?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

z tego co Pani podaje zbyt mało ryb i mleka jest w Pani jadłospisie ( resztę należy wyliczyć z dzienniczka żywieniowego) na tą chwilę proponuję Tran Mollers forte oraz wapno. Jeżeli ma Pani możliwość proszę udać się do pobliskiego dietetyka w celu oceny całkowitej Pani diety.

Pozdrawiam