Jaki preparat na usunięciu nadmiaru wody z organizmu?

Witam serdecznie, staram się o dziecko, mam problem z owulacja, dostałam Luteine dopochwowo przez 5 dni, i potem od 3 dnia cyklu Clostibegyt przez 5 dni 1 tabletke, wiem, ze te leki bardzo zatrzymują wode w organizmie, co mogę zrobić, jaki preparat na usuniecie nadmiaru wody jest na prawde skuteczny? Nie chce opierać się na reklamach, chciałabym kupic preparat polecony przez lekarza. Bardzo proszę o odpowiedz, z góry serdecznie dziekuje. Basia

witam,
może Pani ograniczyć spożywanie soli w diecie, która powoduje znaczne zatrzymywanie wody w organizmie,
Leki odwadniające dostępne są tylko na receptę ze wskazań.