Jaki preparat opanuje pocenie stóp?

Witam. Od pewnego czasu zmagam się z nadmierną potliwością stóp, czy jest jakiś lek lub specyfik który pomógłby mi w jakimś stopniu opanować pocenie? Przyczyną tego jest raczej charakter mojej pracy - 12 h na nogach.

Najskuteczniejszą metoda jest zastosowanie botoxu. Można go wykonac u lekarza medycyny estetycznej.

Warto zwrócić uwagę aby obuwie robocze mialo skórzaną wkładkę, stopy można talkować.

Dzień dobry,
Jeśli problem nadpotliwiści jest dość uporczywy warto zrobić botox u lekarza medycyny estetycznej. Kremy i dezodoranty w codziennej pielęgnacji. Proszę zwrócić uwagę czy skarpety i obuwie wykonane są z naturalnych produktów. Skarpetki powinny być bawełniane, aby stopy mogły oddychać.

Pozdrawiam serdecznie