Jaki rodzaj psychoterapii w dysocjacyjnym zaburzeniu osobowości?

Jaki rodzaj psychoterapii w dysocjacyjnym zaburzeniu osobowości polegającym na rozpadzie na dwie osobowości?

Witam,

zalecałabym psychoterapię psychodynamiczną lub terapię dialektyczno-behawioralną, która skupia się na przyswajaniu umiejętności bycia Tu i Teraz (w teraźniejszości), jak i w byciu w kontakcie ze sobą, swoimi emocjami, otoczeniem.

Pozdrawiam serdecznie